Windunie Logo
  • Zon
  • Wind
  • Energiesystemen
  • Werken bij
  • Contact
Mijn Windunie Lid worden
  • Zon
  • Wind
  • Energiesystemen
  • Werken bij
  • Contact
WindunieWindmaand september 2023Bestuurscolumn
Geplaatst op: 28 sep 2023

Informatief, laagdrempelig, gezelligheid, drankjes en bitterballen 

Ik hoop maar dat bovenstaande steekwoorden voldoende zijn om verder te lezen. Waar gaat dit heen?  

Los van elkaar zeggen deze woorden niet veel. De verkiezingen zitten er weer aan te komen, meerdere partijen organiseren congressen. Informatief om te horen met welke plannen ze komen, maar laagdrempelig of gezellig vind ik de partijprogramma’s doorgaans niet.

Als akkerbouwer zie ik dat veel van mijn collega-boeren al jaren – vanwege de stikstof problematiek – in onzekerheid zitten, en een oplossing lijkt nog niet in zicht. Laagdrempelig is dit onderwerp ook niet, want het is ingewikkelde materie. 

Dan moet het toch over wat dichter bij huis gaan. De kermis bij ons in het dorp gaat over gezelligheid, er zijn verschillende drankjes en het is laagdrempelig. Alleen is het informatieve gehalte ver te zoeken.  

Laat ik het maar verklappen: De 4 regiobijeenkomsten komen er weer aan. Wat zijn onze speerpunten, waar gaan wij samen mee aan de slag (ongeacht de verkiezingsuitslag). Nicole heeft de uitnodigingen inmiddels naar jullie gestuurd. De regiobijeenkomsten zijn wat mij betreft het belangrijkste contactmoment met jullie als leden. Waar de ALV’s meer het formele orgaan zijn van onze coöperatie, zijn de regiobijeenkomsten meer het informele deel. Dat informele deel aan de bar is nadrukkelijk aanwezig. Jullie worden bijgepraat waar de Coöperatie mee bezig is, wat de Windunie Groep doet en er is tijd om van jullie te horen wat je van ons verwacht. Zo hebben we naar aanleiding van vorig jaar een collectief gevormd om te onderzoeken of we gezamenlijk kunnen investeren in batterijopslag. Hier geven we dit jaar een update op. Ook praten we jullie bij over Energiehubs en “Zeker Windunie”, een revolutionair stroomcontract waarmee we producenten en afnemers een langjarige zekerheid op hun stroomprijs kunnen bieden. Stroom tot waarde brengen is de hoeksteen van onze coöperatie.  
Dit alles is informatief, het is laagdrempelig, want (voor de meeste leden) in de buurt, ook laagdrempelig zodat een partner of opvolger makkelijk aan kan haken. Verder is het gezellig bijpraten met uw collega’s in duurzame energie, dit alles onder het genot van een drankje en een bitterballetje aan de bar. Wij hopen jullie in grote getalen te mogen verwelkomen.  

Tot dinsdag 17 oktober in Flevoland, donderdag 19 oktober in Noord-Holland, dinsdag 31 oktober in Groningen of woensdag 1 november in Friesland.  

Deel dit artikel:
Terug naar maand
Jacco de Graaf 2 826x1024 1
Jacco de Graaf

Meer deze Windmaand

Lobby september 2023 EPEX-prijzen en productiecijfers augustus 2023​  Windex augustus 2023 Nieuws uit de branche september 2023 Energie Samen nieuwsbrief september 2023
vorig artikel volgend artikel

Op de hoogte blijven?

Met een abonnement op ons digitale magazine, de Windmaand, blijf je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen bij Windunie en op het gebied van wind- en zonnestroom, opslag en energiehubs. Ook in Windmaand: de Windex-data en de jongste productiecijfers. Windunie-leden ontvangen de Windmaand kosteloos. Voor niet-leden hebben wij twee abonnementen beschikbaar waarbij we verschillende tarieven hanteren tot maximaal €125,-/jaar. Meld je aan als je meer informatie over de Windmaand wilt ontvangen.

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Logo
Windunie
Coöperatie
Projecten
Zeker Windunie
Haal Alles uit je Park
Groenbalans
Veelgestelde vragen
Contact

info@windunie.nl
030 753 3100
Van Deventerlaan 30-40
3528 AE Utrecht

Direct naar
Zon
Wind
Energiesystemen
Mijn Windunie
Over ons
© 2025 Copyright Windunie
Algemene voorwaarden Privacy policy Cookies Disclaimer
info@windunie.nl
030 753 3100